Dijital Katalog

Lineadecor'u ulusal ve uluslararası alanda bir marka olma yolunda bugünlere taşıyan temel stratejilerinden bir tanesi de insan kaynağına verdiği önem ve bu kaynağı en doğru şekilde değerlendirme anlayışıdır.

Mobilya üretiminin atölyelerden fabrikalara uzanan büyüme süreci, sektörün istihdam gücünü de artırmış, çeşitli meslek grupları açısından tercih edilen bir iş kolu haline gelmesini sağlamıştır. Bu süreçte doğru işe doğru insan akışının sağlıklı yürütülebilmesi ve insan kaynağının doğru yönetilmesi ile başarı mümkündür. Bu bilinçle hareket eden Lineadecor'un bundan sonraki hedefleri içerisinde de insan kaynağı etkin rol oynamayı sürdürecektir.

Lineadecor insan kaynakları politikası tüm çalışanların kuruma bağlılığını artırarak ortak hedeflere, ortak kazanımlarla yürümek üzerine kuruludur. Başarı bir takım işidir ve o takımın her bireyinin ortaya konan başarıda payı olacağı kuşkusuzdur.

Firmamıza yapılan iş başvuruları İnsan Kaynakları Departmanımız tarafından değerlendirmeye alınır.

Tüm iş başvuruları aşağıda bulunan başvuru formu üzerinden veya ik@lineadecor.com.tr adresine CV gönderilerek yapılabilmektedir.

İş başvuru formumuza internet üzerinden ulaşabilmek için tıklayınız.