Dijital Katalog

Alman Kalite ve Güvenlik Sertikası (GS)

Lineadecor 'test edilmiş güvenlik' anlamına gelen GS Sertifikası’na sahiptir. Lineadecor ürünleri üzerinde bulunan GS logosu, başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada tüketiciler için bir güven işaretidir. Bu işareti görenler, kullandıkları ürünün önemli testlerden geçtiğini bilir ve yüksek teknolojide üretilmiş Lineadecor mutfaklarını güvenle kullanır.

GS, Geprüfte Sicherheit (Tested Safety), Almanca “Test edilmiş Güvenlik” kelimelerinin kısaltılmışıdır. GS işareti, Alman GPSG, Alman Ürün ve Ekipman Güvenliği Yasasına dayanır. Başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada tüketiciler seviyesinde tanınan ve kabul edilen bir ürün güvenliği onayıdır.

ISO-9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası

Lineadecor, Uluslararası Standartlar Teşkilatı (ISO) tarafından oluşturulmuş etkin bir kalite yönetim sistemini tanımlayan ISO-9001 Sertifikası'na sahiptir. ISO-9001, kuruluşlarda tasarım aşamasından başlayarak üretim, pazarlama ve satış sonrası hizmetlere kadar tüm aşamaları kapsayan ve sürekli gelişmeyi hedefleyen kalite standartlarının sağlandığına dair bir güvencedir.

ISO-14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası

Lineadecor, Uluslararası Standartlar Teşkilatı (ISO) tarafından oluşturulmuş ISO-14001 Çevre Yönetim Sertfikası'na sahiptir. ISO-14001, kuruluşlarda ürünün hammadden başlayıp nihai ürün olarak müşterilere sunulmasına kadar geçen sürecin her aşamasında çevreye verilen zararın en aza indirilmesini sağlayan bir sistemi tarif eder. Çevre performansının izlenmesi ve sürekli iyileştirilmesini amaçlar.