Dijital Katalog

AYIDER iftar yemeğinde büyük buluşma

31 Mayıs 2018

Anadolu Yakası İnşaatçılar Derneği AYİDER'in  üyeleri,  31  Mayıs Perşembe akşamı İstanbul Büyük Kulüp'te gerçekleştirilen iftar yemeği organizasyonunda buluştu. Kuruluşumuz Lineadecor sponsorluğunda gerçekleşen yemeğe 500'den fazla davetli katıldı.

AYİDER Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyeleri'nin öncülüğünde, üyelerin geniş katılım gösterdiği iftar yemeği organizasyonunu CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin, CHP'nin önceki dönem aktif milletvekillerinden Kadir Gökmen Öğüt, Kadıköy eski Belediye Başkanı Selami Öztürk, Adalar Belediye Başkanı Atilla Aytaç , Kartal Belediye Başkan Vekili Fehmi Okay, Ankara Kazan Belediye Başkan Vekili ve Kentsel Dönüşüm Uzmanı Nihat Şen, MHP Kadıköy İlçe Başkanı Zeki Cemal Çeliker ile Kadıköy Kent Konseyi Başkanı Saltuk Yüceer de onurlandırdı.

Oldukça samimi ve keyifli bir atmosferde gerçekleşen iftar yemeği organizasyonunun açılış konuşmasında , AYİDER Başkanı Melih Tavukçuoğlu duygularını dile getirdi. Tavukçuoğlu ; "Geleneksel hale getirmeyi başarabildiğimiz bu davete katıldığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Burada iki teşekkürüm daha var. Bunlardan biri sponsorluğuyla bu buluşmanın gerçekleşmesini sağlayan Lineadecor markasına, diğeri ise iletişimimizde bizi size anlatan PR ajansımız Marka Sanat ekibinedir" dedi.

Lineadecor Genel Müdürü Ercan Ecemiş ise yaptığı konuşmada ; "400'den fazla üyesi olan ve son derece başarılı çalışmalar yapan AYİDER'in buluşmasına sponsor olmaktan dolayı son derece memnunuz. Gelecek yıl bu buluşmayı daha erken saatlerde başlatmayı ve birtakım etkinlikler de yapmayı planlıyoruz " açıklamasını yaptı.