Dijital Katalog

Lineadecor 8. Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi'ne Tasarım Ortağı Oldu

26 Eylül 2017

İnşaat malzemesi üreticilerinin çatı örgütü Türkiye İMSAD’ın hayata geçirdiği, sektörün en büyük etkinliklerinden biri olarak kabul edilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’, bu yıl ‘Geleceğe Yatırım: Dijital Dönüşüm’ temasıyla Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşti.  Lineadecor olarak bu konferansta  ‘TASARIM ORTAĞI’ olarak yer aldı.

Türkiye İMSAD tarafından 2009 yılından bugüne gerçekleştirilen ‘Uluslararası İnşaatta Kalite Zirvesi’ bu yıl da inşaat sektörünün tüm paydaşlarını bir araya getirdi. T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, TÜSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Bilecik, Türkiye İMSAD Yönetim Kurulu Başkanı Ferdi Erdoğan ve Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra, iş ve ekonomi dünyasının önde gelen isimlerinin katıldığı zirvede, sektörün her kesiminden 500’ü aşkın katılımcı buluştu.

Dijital Dönüşüm temasına uygun olarak tasarlanan standımızda 3D mapping video teknolojisi kullanıldı. Tek bir mutfak üzerinde farklı mutfak modellerini gördüğümüz, her mutfak için ayrı bir konseptin olduğu bir görsel tasarım yapıldı. Her modelin bir hikayesinin varlığı, farklı yaşam stillerine hitap edebilme, yaratıcılık gücümüzün izleyici tarafından anlaşılması amaçlandı. Katılımcılar tarafından standımız büyük ilgi gördü.