Dijital Katalog

Lineadecor Yenilenen Mağazasıyla İskenderun’da

09 Mart 2022

Türkiye’nin lider mutfak markası Lineadecor yüksek ürün ve hizmet kalitesiyle her geçen gün yenilenerek büyümeye devam ediyor. Lineadecor, tasarımlarında modüler mutfağın olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik alarak hazırladığı birbirinden şık tasarımlarını Türkiye’nin 67 noktasında, yurt dışında ise ABD, Pakistan, KKTC, Azerbaycan, Irak, Almanya, İngiltere başta olmak üzere 24 satış noktasında yer alan satış noktalarında sergiliyor.

Lineadecor’un birbirinden şık mutfaklarının sergilendiği İskenderun mağazası tam 20 yıllık bir geçmişe sahip. Baştan aşağı yenilenen mağazası ile 19 Şubat Cumartesi günü müşterilerinin karşısına çıkan Lineadecor, İskenderun Süal İnşaat Yönetim Kurulu Başkanları Ali ve Süleyman Kurtoğlu yönetiminde sahil şeridinde hizmet vermeye başladı. 

Tüm siyasi partilerin milletvekili, belediye başkanı ve ilçe başkanları ile yöneticileri, iş dünyasının temsilcilerinin yoğun katılım gösterdiği Lineadecor mağaza açılışına; Ak Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, CHP Milletvekilleri Mehmet Güzelmansur ile Suzan Şahin, İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, Belen Belediye Başkanı İbrahim Gül, Arsuz Kaymakamı H. Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkan Vekili Hamdan Demirkan, AK Parti ilçe Başkanı Abdulkerim Güven ile MHP İlçe Başkanı Turan Bozkurt, İTSO Başkanı Levent Yılmaz, MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Ali Özyurt, Türk Kızılay İskenderun Şube Başkanı Recep Sivri, Ticaret Borsası Genel Sekreteri Engin Vayısoğlu,  Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş, Lineadecor satış ve pazarlama yöneticileri ve daha çok sayıda aile dostu katıldı.