Dijital Katalog

Lineadecor’dan İstanbul'a 22'nci Mağaza

14 Haziran 2022

Türkiye'nin lider mutfak markası Lineadecor, Haziran ayında 2 satış noktası birden açarak mağaza ağını hız kesmeden genişletmeye devam ediyor. Lineadecor, tasarımlarında modüler mutfağın olanaklarını genişletip, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmeyi, mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmeyi öncelik alarak hazırladığı birbirinden şık tasarımlarını Türkiye'de 68, yurt dışında ise 24 satış noktasında sergiliyor.

İstanbul'da yeni mağazası ile müşterilerinin karşısına çıkan Lineadecor, 14 Haziran Salı günü açılış kokteyli düzenledi. Lineadecor Doğal Mimarlık açılış kokteyline Lineadecor Genel Müdürü Zeynep Ecemiş, Lineadecor satış ve pazarlama yöneticileri ile İstanbul yetkili satıcısı Doğal Mimarlık firma sahibi Nilgün Özbudak’ın yanı sıra çok sayıda davetli katılım sağladı.

İstanbul’daki 22’nci mağaza olan Lineadecor Suadiye mağazası, sergilenen mutfak modelleri ile katılımcılardan büyük ilgi gördü. Mağaza, 2022 yılı başında Türkiye’de ilk defa tüketicilerle buluşmaya başlayan, Almanya ve İngiltere mutfak stüdyolarına özel Siemens StudioLine serisine de ev sahipliği yapıyor.