Dijital Katalog

Tasarım Ödülü Lineadecor'un

11 Mayıs 2016

Sektörün lider markası Lineadecor 10-14 Mayıs  2016 tarihleri arasında gerçekleşen 39. Yapı Fuarı’nda 2017  Koleksiyonunu sergiledi. 39. Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da fuar katılımcılarının standları arasında bağımsız bir jüri ile yapılan değerlendirme sonucunda en iyi stand tasarımları ödüllendirildi. Bu yılın Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri'nde birincilik, Lineadecor standının oldu. Altın Mıknatıs Stand Tasarım Ödülleri, 11 Mayıs Perşembe günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu.

Lineadecor, dünyanın en büyük beş fuarından biri olan Yapı Fuarı’ndaki standında yep yeni dört mutfak modeli ve benzersiz aksesuarlarıyla yine ilklere imza attı.

Dünya trendlerini takip eden yeni tasarımlarını herkesten önce fuar ziyaretçileriyle buluşturan Lineadecor,  her zevke her yaşam tarzına hitap edecek 4 farklı  mutfak modeli sergiledi. Klasik tarzın minimalist yorumuyla oluşturulan mekanlardan, ham yüzeylerin kullanıldığı yeni teknolojilerle üretilen doğal mutfaklara, ışıltı ve parlaklık arayanlara özel aksesuarlardan özel ipeksi dokulara kadar  pek çok zevke hitap eden mutfaklar 14. Salon , 241 nolu stant alanında  kullanıcılarıyla ilk defa buluştu.

28 farklı kapak modeli ve 200’ü aşkın renk seçeneği ile, her yaşam tarzının, bir çok farklı sosyal profilin beğeni ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Lineadecor’da herkese “Bu mutfakta yaşanır!” dedirtecek bir mutfak mevcut.