Dijital Katalog

Kurumsal

Başarı, deneyim ve birikim işidir...

Lineadecor mutfakları, ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 1991 yılında kurulan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından üretilmektedir. Dekor Ahşap Ürünleri, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mutfak sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan Dekor Ahşap Ürünleri, 2006 yılında Gebze tesislerini faaliyete geçirerek tüm üretimini üst düzey teknolojilerle yenilemiştir.

Vizyon

Türkiye pazarındaki lider marka konumunu sürdürerek global bir marka olmak.

Misyon

Estetik, fonksiyonel ve kaliteli mutfakları, en uygun fiyata ve en iyi malzeme kalitesi ile üreterek, tüm mutfak kullanıcılarına ulaşmak, mutlak müşteri memnuniyeti yaratmak, iş ortaklarımızla birlikte satış ve satış sonrası kaliteli hizmet vermek.

Test edilmiş kalite

Mutfak mobilyası yoğun kullanıma, su buharı, nem ve ısıya karşı dayanıklı olmalı ve kaliteli malzemeden üretilmelidir. Lineadecor mutfakların malzeme seçimi, mutfaktaki kullanım koşulları altındaki direnç ve kullanım ömrüyle ilgili testlerden geçirilerek yapılmaktadır. Menteşe sistemlerinde 200.000 kez, çekmece sistemlerinde 100.000 kez açma kapama testleri, taşıyıcıların yük kapasitesi ile ilgili çalışmalar bu araştırmaların önemli örnekleridir. Kalitenin en önemli göstergesi ise uzun yıllardır Lineadecor mutfak kullanan müşterilerimizden ulaşan olumlu tepkiler ve teşekkürlerdir. Bugün artık ikinci kez Lineadecor mutfak satın alan müşterilerle ya da ikinci kuşak kullanıcılarla karşılaşıyor olmak mutfaklarımızın kalitesinin müşterilerimiz tarafından da test edildiğinin göstergesidir.

Tasarım ürünü mutfaklar

Lineadecor mutfaklar; tasarımıyla, detaylarıyla, malzeme ve ürün kalitesiyle fark yaratmaktadır. Firmamız, bünyesindeki AR-GE ve ÜR-GE departmanlarıyla birlikte dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekte ve Türkiye'deki pek çok gelişmeye öncülük etmektedir. Estetik ve modern çizgisi, farklı tasarımlarıyla modüler mutfağın olanaklarını genişleten Lineadecor, kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve mutfakta farklı çözümlerle müşteri beklentilerini karşılayabilmek üzere ürün gamını her geçen gün zenginleştirmektedir.